Spolupracujte s námi

Pomáháme kreativcům, firmám a influencerům

Pomůžeme ti posunout tvůj business či osobní značku na vyšší úroveň! Nauč se, jak růst na sítích a vybudovat úspěšnou značku online. Zjisti víc o našich službách níže!

S ČÍM TI MŮŽEME POMOCI?

Sociální sítě

Je něco, s čím si v rámci sociálních sítí nevíš rady a potřebuješ poradit? Naše konzultace jsou službou na míru, kdy se zcela přizpůsobíme potřebám tvého businessu! Například se může jednat o následující služby.

chicboss-img-16.jpg

také nabízíme následující služby

Influencer Marketing

Copywriting

Grafika a design

Lokální SEO

Audit PPC kampaní

Image Wendy 1

Přidej se k nám

Elite Social Členství

Online vzdělávání pro online tvůrce, kreativce a podnikatele. Vytváříme a sdílíme obsah, který ti pomůže v budování tvého businessu a osobní značky online. Od užitečných cheatsheets po video lekce.

Proč se stát členem Elite Social?

Ultimátní destinace pro podnikatele, kreativce a online tvůrce

Nauč se vše, co potřebuješ znát pro růst na sociálních sítích a budování úspěšné osobní značky online, na jednom místě! Jsme tu pro všechny, kteří se chtějí zlepšovat v onlinu. Navíc dostaneš přístup do naší soukromé skupiny na facebooku – víc hlav, víc ví.

Okamžitý přístup do naší digitální databáze zdrojů

Neustále rozrůstáme naši databázi digitálních zdrojů. 

Najdete zde uložená všechna tréninková videa, materiály k jednotlivým lekcím, taháky, check-listy, průvodce a další.

Přístup k lekcím je pro členy časově neomezený

Video lekce a veškeré digitální zdroje jsou našim členům neustále k dispozici. 

Zvol si svoje vlastní tempo studia a neobávej se toho, že lekci nestihneš nastudovat včas! 

V Elite Social se zaměřujeme na tato témata

Marketing, sociální sítě, strategie, tvorba a plánování obsahu, obsahový marketing, influencer marketing, branding, produktivita a nastavení mysli. Nejvíce se však zabýváme Instagramem, protože vás tato platforma zajímá nejvíc.

cesta k úspěchu na sítích

Koučing pro online tvůrce

S influencer marketingem máme zkušenosti jak ze strany značek, tak z pohledu influencerů. Prostředí online tvůrců je nám velmi blízké a prakticky každý den se v tomto oboru vzděláváme, a to jak na české, tak na zahraniční scéně.

V rámci naší práce v marketingu jsme spolupracovali s influencery a značkami na různých reklamních kampaních v Londýně, i v ČR. Díky tomu přesně víme, co od influencerů značky očekávají a můžeme ti pomoci ve tvé cestě k monetizaci tvého Instagramu.

Pokud se chceš stát online tvůrcem na plný úvazek a nechceš zbytečně ztrácet čas zkoušením to na vlastní pěst a raději bys hned od začátku věděl/a know-how od specialistů, kteří mají hlavu neustále ponořenou ve všem týkající se online tvůrců a strategií, jak růst na Insta, tak jsi tady správně!

Holland park

Proč s námi spolupracovat?

Posuň s námi svůj influence na vyšší level

Konec googlování a snažení se přijít na to na vlastní pěst!

1:1
Konzultace

 Občas stačí jedna konzultace se specialistou, aby ses dostal/a na správnou cestu a měl/a jasno. Máš konkrétní otázku nebo jen chceš něco prodiskutovat a poradit se se specialistou z oboru? Jsme tady pro tebe!

Audit Instagramu

Zkontrolujeme tvůj účet včetně jména, bia, highlights, fotek, popisků a hashtagové strategie. Obdržíš od nás detailní zpětnou vazbu tvého Instagramu a navrhneme ti další postup pro maximalizaci úspěchu.

Media kit a pitch pro značky

Víme, co značky očekávají od inluencerů a co je pro ně v rámci navazování spoluprácí s online tvůrci důležité. Pomůžeme ti vypracovat media kit a pitch pro značky, který získá jejich pozornost.

Digital talent strategie

Společně vypracujeme komplexní strategii. Od určení tvého niche, USP, ideálního publika, po komunikační kanály, tvůj tone of voice a tvé vize jako tvůrce do budoucna včetně budování osobní značky.

NAŠE ZKUŠENOSTI:
5/5

"Spolupráce s Elite Social bylo to nejlepší, co jsem pro náš rodinný butik mohl udělat!"

Jsem majitel butiku a chtěl jsem konečně rozjet náš Instagram za účelem získání nových zákazníků v okolí našeho obchodu. Wendy Instagramu vážně rozumí – poradila mi se strategií, brandingem a ušetřila mi spoustu času. Jejich služby můžu jedině doporučit!

Přesvědčili jsme tě?

Jste připravení udělat další krok?

Kontaktuj nás prostřednictvím našeho emailu či konktaktního formuláře. Těšíme se na spolupráci!JIŽ BRZY NA ESHOPU

Učte se s námi, jak na sítě!