O ELITE SOCIAL

Naučíme vás, jak na sítě

Nápad založit Elite Social vznikl v karanténě na jaře 2020 a aktivně jsme na Elite Social začali pracovat koncem léta 2020. Naší vizí je vybudovat komunitu českých influencerů, online tvůrců, kreativců a malých podnikatelů, kteří se zajímají o to, jak růst na sociálních sítích a jak vybudovat úspěšnou osobní značku online. Naším cílem je naučit vás, jak na to! A to prostřednictvím našeho měsíčního členství a online kurzů, které pro vás připravujeme.

Elite Social je zároveň i marketingová agentura, která působí jak na straně firem, tak online tvůrců. Rádi firmám pomůžeme rozjet jejich Instagram, uděláme audit sociálních sítí, vypracujeme marketingovou strategii či pomůžeme s brandingem, influencer marketingem nebo placenou reklamou. Influencerům zase rádi pomůžeme s jejich strategií na Instagramu, na jaké platformy se do budoucna soustředit, jak správně napsat brand pitch, který zaujme značky a zajistí jim placené spolupráce nebo jim pomůžeme vytvořit media kit.

Naše hodnoty

V Elite Social věříme v následující.

Kdo stojí za elite social?

Jsme team Češka a Američan

Žijeme dlouhodobě v Londýně, kde jsme také oba vystudovali magistra v oboru Digitální marketing a sociální sítě na Middlesex University London. Tam jsme se také poznali. V prostředí marketingu a sociálních sítí se pohybujeme již několik let a máme bohaté pracovní zkušenosti jak z Česka, tak ze zahraničí. Pokud o nás chceš vědět víc, čti dál!

meet the founder

Ahoj, já jsem Wendy!

V prostředí onlinu se pohybuju již od roku 2009, kdy jsem založila svůj první blog. Začínala jsem tehdy na platformě blog.cz a to ještě v době, kdy blogovalo jen pár lidí. Upřímně jsme tenkrát byli mnohým lidem k smíchu a naši spolužáci si nás za to rádi dobírali. Ale nenechala jsem se tím zvyklat a v blogování pokračovala aktivně až do roku 2017. V roce 2012 jsem si pořídila vlastní doménu a blog přesunula na platformu blogger. Můj blog má momentálně přes 1 299 000 zobrazení.

Protože můj blog tenkrát patřil mezi ty nejlepší, oslovila mě TV Nova, zda bych chtěla přispívat svými články do jejich nového online magazínu pro dívky. A tak jsem jako 15letá holka dostala příležitost přispívat do webového magazínu Krasna.cz, který patřil TV Nova. Vybrali nás tenkrát pouze 13 blogerek a do dneška to považuji za velký úspěch.

A co bylo dál?

O pár let později jsem do TV Nova nastoupila na stáž, zatímco jsem studovala vysokou školu v Praze, obor Mediální studia. Pracovala jsem tam celkem 4 roky. Měla jsem na starost plánování a tvorbu obsahu webového magazínu Krasna.cz. Díky tomu jsem také měla možnost potkat a vyzpovídat mnoho českých celebrit, což byla skvělá zkušenost. Na novinářských akcích jsem se potkávala se zástupci značek a měla jsem na starost úspěšný průběh naší spolupráce, vytváření nápadů spolupráce a jejich následnou realizaci. V rámci tvorby obsahu a spolupráce se značkami a PR agenturami jsem měla na starost i náš tým blogerek a youtuberek, který se tehdy rozrostl na 25 slečen.

Ve třetím ročníku VŠ jsem v rámci Erasmu odjela na jeden semestr do Anglie, kde jsem studovala na Nottingham Trent University. Tam jsem se rozhodla, že bych ve studiu v Anglii chtěla pokračovat. A tak jsem se v roce 2016 ocitla v Londýně, kde jsem vystudovala magistra v oboru Digitální marketing a sociální sítě na Middlesex University London. Od té doby žiju v Londýně a pracuji v oblasti marketingu a sociálních sítí. Začínala jsem ve startupu, kde jsem měla na starost jejich sociální sítě a vztahy s influencery. Postupně jsem se vypracovala na pozici manažera marketingu a sociálních sítí pro jednu skupinu restaurací v Londýně. Marketingu a sociálním sítím se každý den aktivně věnuju a zároveň se také zabývám influencer marketingem, a to jak v UK, tak na české scéně.

NAŠE ZKUŠENOSTI:

MEET THE CO-FOUNDER

Ahoj, já jsem Keith!

Marketingu jsem se začal aktivně věnovat na vysoké škole. Vystudoval jsem Marketing a mezinárodní business na West Chester University of Pennsylvania. Po ukončení bakalářského studia jsem se v roce 2013 přestěhoval do LA. Našel jsem si práci v e-commerce firmě a postupně jsem se vypracoval na pozici marketingového manažera. Po třech letech jsem se rozhodl, že je čas posunout se dál. Chtěl jsem se začít naplno věnovat digitálnímu marketingu.

A co bylo dál?

Nedávno jsem začal novou práci jako Digital Social Media Planner Manager ve ViacomCBS, což je americká mediální společnost pod kterou spadá například Paramount Pictures a MTV. Jsem rád, že můžu pracovat pro takový mediální gigant a beru to jako úžasnou příležitost! Kromě toho mám své klienty mezi kterými jsou mimo jiné i firmy, pro které jsem dříve pracoval v LA.

A abychom nemluvili jenom o práci, tak mým největším koníčkem je hudba, které se věnuju už od dětství!

A tak jsem rozhodl absolvovat magisterské studium v oboru Digitální marketing a sociální sítě v Londýně. Při studiu jsem zároveň pracoval jako PPC Executive v marketingové agentuře. Mým cílem bylo naučit se co nejvíc o PPC reklamě. Po promocích jsem se vrátil zpět do LA, kde jsem začal pracovat jako Digital Marketing Manager se specializací na Paid Search, Paid/Organic Social a SEO. Krátce na to mě však osud zavedl zpět do Londýna, kde jsem nejdříve pracoval jako Digital Marketing Manager v jednom z největších řetězců restaurací ve Velké Británii, Pizza Express.

 

možnosti spolupráce

Jste připravení udělat další krok?

Pomůžeme ti posunout tvůj business či osobní značku na vyšší úroveň! Nauč se, jak růst na sítích a vybudovat úspěšnou značku online. Zjisti víc o našich službách níže!

chicboss-img-7-1024x1024

staň se ČLENem

Elite Social Členství

Online vzdělávání pro online tvůrce, kreativce a podnikatele. Od užitečných cheatsheets po video lekce.

chicboss-img-2-1024x1024

PRO PODNIKATELE I ONLINE TVŮRCE

1:1 Konzultace

Je něco, s čím si v rámci sítí nevíš rady a potřebuješ poradit? Přizpůsobíme se potřebám tvého businessu!

chicboss_colorjoystock_9

vzdělání a šablony

E-shop

Od sociálních sítí, osobního brandingu, po správné nastavení mysli, organizaci času a další. Zjednodušte si podnikání!

5/5

"Spolupráce s Elite Social bylo to nejlepší, co jsem pro náš rodinný butik mohl udělat!"

Jsem majitel butiku a chtěl jsem konečně rozjet náš Instagram za účelem získání nových zákazníků v okolí našeho obchodu. Wendy Instagramu vážně rozumí – poradila mi se strategií, brandingem a ušetřila mi spoustu času. Jejich služby můžu jedině doporučit!
– Móda Vodvářková