Kontaktuj nás

Jste připraveni s námi spolupracovat nebo se chcete na něco zeptat?

Potřebuješ pomoct s nastavením strategie, správou sociálních sítí, brandingem, influencer marketingem nebo placenou reklamou? Hledáš dlouhodobou spolupráci nebo jen jednorázovou konzultaci? Ať už se jedná o cokoliv v rámci onlinu, určitě neváhej a kontaktuj nás prostřednictvím našeho emailu či konktaktního formuláře.

info@elitesocial.cz

Časté dotazy

Tady jsou ty nejčastější otázky a odpovědi ohledně Elite Social členství. Pokud tady nenajdeš odpověď na tvou otázku, určitě nás kontaktuj a my ti co nejdříve odpovíme!

Elite Social členství je vhodné pro kreativce, malé podnikatele, freelancery a online tvůrce (influencery). Zkrátka pro kohokoliv, kdo se chce naučit, jak uspět na sítích, jak je strategicky využívat pro svůj business, jak růst na Instagramu a jak vybudovat úspěšnou (nejen) osobní značku online.

Ať už jsi například kadeřnice, fotografka, realitní makléř, influencer, copywriter na volné noze nebo třeba prodáváš svíčky na internetu, tak Elite Social je pro tebe to pravé místo, kde se naučíš, jak to v onlinu pořádně rozjet!

Stoprocentně! Věnujeme se tématům, která jsou relevantní jak pro influencery, tak pro podnikatele. Kromě tipů a strategií, jak efektivně růst na Instagramu, ti přiblížíme perspektivu značek v rámci influencer marketingu a a pomůžeme ti porozumět tomu, co od influencerů značky očekávají, jak je správně oslovit ke spolupráci a další.

Elite Social členství je určené jak pro začátečníky, tak pro zkušenější uživatele sociálních sítí. Specializujeme se především na sítě, budování osobní značky, obsahový marketing a na Instagram. Věříme, že i zkušenější markeťák si u nás najde to svoje.

Přidej se k nám klidně pouze na měsíc a vyzkoušej, jestli jsme pro tebe to pravé!

Členství můžeš sám/sama jednoduše ukončit v našem HUBU v sekci tvůj účet.

Jedinou podmínkou je ho ukončit 48 hodin před automatickou obnovou na další měsíc.

Úplně v pohodě! Všechny naše eventy a živé tréninky zůstávají uložené v HUBU. Jsou pro tebe dostupné po celou dobu tvého členství. No pressure!

Naše tréninky se většinou skládají z videí, lekcí a pracovních sešitů v pdf formátu či v Canvě. V naší databázi digitálních zdrojů také najdeš různé checklisty, plánovače a průvodce na různá témata.